گرگان نامه
353

آغاز سال نو و فرا رسیدن بهار  به همه دوستان و شهروندان عزیز اين سرزمين تاريخي مبارك باد . اميدوارم سال جديد ، سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آرامش براي همه دوستداران ايران زمين بوده و شروع سال جديد آغاز پیوندي دوباره با آرمان ها و آرزوهایمان باشد.

 قرنهاست که ما ایرانیان براين باوريم كه نوروز برای همه مردم الگویی از همدلی ، مهربانی  و بهروزی است و مردم شهر تاريخي گرگان هم در سده هاي گذشته در بهار ضمن گرامیداشت نوروز با مهربانی  و همبستگی ، سختی ها و مصایب فراوانی را پشت سر گذاشته و با وحدت و همدلی توانسته اند در طول قرن ها ، بارها از هویت ديني و ملي خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دفاع كنند و ازتاريخ و فرهنگ ، اين شهر کهن  با رشادت و آگاهی پاسداری نماید كه تاريخ انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس و حضور جوانان رشيد اين سرزمين در دفاع از آرمانهاي انقلاب اسلامي و امام به خوبي گواه شايستگي و دفاع مردم اين ديار تاريخي از ارزشهاي والاي نظام اسلامي است

بهار فصل نو شدن و تولد دوباره و نوروز نشانه آغازي دوباره است ؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. بهار فصل غبار روبی از آرزوی دیرینه مردم اين سرزمين تاريخي برای دستیابی به پیشرفت و عدالت اجتماعي است و تنها تحقق این آرزو است که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت.

اینک با آغاز بهار بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی اقشار مختلف مردم گرگان برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم و نوروز اين عيد باستاني كه از گذشته هاي دور موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که با مشاركت و تدبیر ، تا دستيابي به شهري توسعه يافته و تحقق عینی توسعه پايدار گرگان ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

باشد تا در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان  شهر تاريخي گـــرگان، سال پيش روي ، آغاز تلاشــــی دوباره براي داشتن  شـــهری زیباتر و آبادتر و شهرونداني شــاداب تر باشد .

به اميد حق

گرگان نامه /.

پاسخ دهید

RSS آخرین اخبار

گزارش تصویری