گرگان نامه عمومی ویژه آغاز سال نو و فرا رسیدن بهار مبارک باد…..
236

آغاز سال نو و فرا رسیدن بهار  به همه دوستان و شهروندان عزیز این سرزمین تاریخی مبارک باد . امیدوارم سال جدید ، سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آرامش برای همه دوستداران ایران زمین بوده و شروع سال جدید آغاز پیوندی دوباره با آرمان ها و آرزوهایمان باشد.

 قرنهاست که ما ایرانیان براین باوریم که نوروز برای همه مردم الگویی از همدلی ، مهربانی  و بهروزی است و مردم شهر تاریخی گرگان هم در سده های گذشته در بهار ضمن گرامیداشت نوروز با مهربانی  و همبستگی ، سختی ها و مصایب فراوانی را پشت سر گذاشته و با وحدت و همدلی توانسته اند در طول قرن ها ، بارها از هویت دینی و ملی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دفاع کنند و ازتاریخ و فرهنگ ، این شهر کهن  با رشادت و آگاهی پاسداری نماید که تاریخ انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و حضور جوانان رشید این سرزمین در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و امام به خوبی گواه شایستگی و دفاع مردم این دیار تاریخی از ارزشهای والای نظام اسلامی است

بهار فصل نو شدن و تولد دوباره و نوروز نشانه آغازی دوباره است ؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. بهار فصل غبار روبی از آرزوی دیرینه مردم این سرزمین تاریخی برای دستیابی به پیشرفت و عدالت اجتماعی است و تنها تحقق این آرزو است که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت.

اینک با آغاز بهار بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی اقشار مختلف مردم گرگان برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم و نوروز این عید باستانی که از گذشته های دور موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که با مشارکت و تدبیر ، تا دستیابی به شهری توسعه یافته و تحقق عینی توسعه پایدار گرگان ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

باشد تا در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان  شهر تاریخی گـــرگان، سال پیش روی ، آغاز تلاشــــی دوباره برای داشتن  شـــهری زیباتر و آبادتر و شهروندانی شــاداب تر باشد .

به امید حق

گرگان نامه /.

پاسخ دهید